Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Share
identifikimi

Harrova fjalkalimin

Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 13 më Wed Nov 06, 2013 12:21 pm
Tema Fundit
» Fiorentina dominon në “San Siro”
Raiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon EmptySun Nov 03, 2013 7:52 am nga Admin

» Lazio ndal Milanin
Raiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon EmptyThu Oct 31, 2013 8:54 am nga Admin

» Milani ankohet për arbitrin
Raiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon EmptyTue Oct 29, 2013 10:55 am nga Admin

» Raiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon
Raiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon EmptyTue Oct 29, 2013 10:50 am nga Admin

» Milan-Barcelona
Raiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon EmptySun Oct 27, 2013 1:44 pm nga algert

» Galliani dëshiron Xabi Alonson te Milani
Raiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon EmptyFri Oct 25, 2013 9:57 am nga Admin

» “L’Equipe”: Honda te Milani për 4 vjet
Raiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon EmptyWed Oct 23, 2013 3:55 pm nga Admin

» Milan frenon Barçën
Raiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon EmptyWed Oct 23, 2013 1:27 pm nga Admin

» Milan-Barcellona
Raiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon EmptyWed Oct 23, 2013 9:55 am nga Admin

Top posters
Admin
Raiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon Vote_lcapRaiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon Voting_barRaiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon Vote_rcap 
algert
Raiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon Vote_lcapRaiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon Voting_barRaiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon Vote_rcap 


Raiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon

Shko poshtë

Raiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon Empty Raiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon

Mesazh nga Admin Tue Oct 29, 2013 10:50 am

.Raiola: Balotelli mund të bashkohet me Mourinhon
Rinald Bregasi
Përditësuar: 29 Tetor, 2013

..
Pasi u hodh në sulm kundër mediave duke kërcënuar në mënyrë indirekte me lamtumirën e Balotellit nga Milan, me fjalët “Italia nuk është etapa e fundit e karrierrës së tij, ndoshta gabova që e risolla”, Mino Raiola hap shtegun e së ardhmes së sulmuesit kuqezi te Chelsea.

“Teorikisht Balotelli dhe Mourinho mund të riafrohen pasi Mario dhe Mourinho nuk u ndanë me urrejtje. Pati një episod pak të këndshëm por gjithsesi u ndanë mirë, kanë ruajtur kontaktet dhe ka vlerësim e respekt reciprok mes tyre. E di që Galliani nuk është i këtij mendimi, për Balotellin mund të thuhen shumë gjëra por jo që nuk është një sulmues i madh, sigurisht që është një sulmues i madh dhe ndoshta do të ishte mirë te Chelsea”.

Më pas Raiola ju rikthye argumentit për tutorin e Balotellit, hipotezë që e përgënjeshtroi para pak ditësh, dhe që i ka lënë një shije të keqe menaxherit të futbollistit.

“Fola personalisht me Gazzetta Dello Sport. Nuk dua ta fajësoj, për të thënë të vërtetën ishin të pakta mediat që e përcollën lajmin. Për shembull “Corriere della Sera” nuk foli kurrë për këtë tutorin, pasi një media serioze i verifikon gjërat para se ti shkruajë. Kam dhe lojtarë të tjerë te Milani, por kohët e fundit nuk kam dëgjuar asnjë pyetje për këta futbollistë të tjerë. Kam dëgjuar vetëm pyetje për Mario Balotellin dhe kjo është dicka që më irriton shumë, ndaj kam vendosur të mos flas më për Marion. Nuk kam thënë kurrë që të mos e gjykojnë si futbollist, të mos flasin për paraqitjet e tij, kam thënë që lini mënjanë lajmet nëse mban vath në vesh, nëse i jep një lloj maikne apo nëse mban kapele. Nuk shikoj një futbollist tjetër në Itali kaq të përfolur sa Balotelli. Edhe Hamsik ka kreshtë por për të nuk flitet kështu”.

Nga Balotelli biseda zhvendoset te Zlatan Ibrahimovic, një tjetër klient i Mino Raiolas. Sipas disa zërave të fundit, suedezi na qenka në shënjestrën e Major League Soccer, kampionatit të Shteteve të Bashkuara.

“ E di që ka patur një interesim për Zlatan nga ana e MLS, por Zlatan sapo ka rinovuar me PSG dhe ideja e tij është që ta mbyllë karrierrën te PSG. Pastaj të shohim nëse do të shkojë në Amerikë apo në ndonjë vend tjetër”.
.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Postimet : 23
Regjistrimi Ne Forum : 22/09/2013

https://acmilan.forumsq.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi